DEKORACJA OKIEN - wyjątkowo modne żaluzje drewniane i bambusowe co musisz wiedzieć!!!
Oraz tradycyjne zasłony, firamy, plisy,rolety, moskitiery.

Drewno, jako materiał naturalny, posiada rzadką umiejętność nadawania wnętrzom wyjątkowego stylu, potrafi tworzyć unikalny i ciepły klimat. Przestrzeń okienna powinna nie tylko współgrać z całością, ale też bardzo umiejętnie ją podkreślać i dopełniać.Drewno nawiązuje do klasyki, przy czym jest to klasyka w naprawdę dobrym stylu.

Rodzaje:
Drewniane – wykonane ze specjalnego gatunku drewna, lipa syberyjska. Lipa syberyjska charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością występują z lamelami 25mm 50mm 65mm.
Laminowane – wzbogacone o pokrycie zewnętrzne z dekorem występują z lamelami 25mm 50mm.
Bambusowe – produkowane w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Lamele mają cieńszą strukturę w porównaniu do klasycznych żaluzji drewnianych. Cieńsza struktura powoduje, że żaluzje po zwinięciu (podciągnięciu ku górze) zajmują mniej miejsca występują z lamelami 25mm, 50mm.

Sposób montażu drewnianej drabinki:
Drabinka taśmowa
Drabinka sznurkowa

Sposób montażu żaluzji:
Żaluzje z lamelami o szerokości 25 mm mogą być zamontowane do ściany i sufitu, ale także do ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu bocznych prowadnic żyłkowych zapobiega się nieestetycznemu efektowi odstawania listew od szyby przy montażu do ramy okiennej.
Żaluzje z listwami szerszymi (50mm i 65mm) zaleca się montować do ściany lub sufitu.

Żaluzje występują w bogatej kolorystyce, po próbki zapraszam SALONU.