Meble na wymiar

Tworzymy meble kuchenne, łazienkowe, szafy i garderoby na zamówienie. Niestandardowe wymiary nie są nam straszne, dopasowujemy meble do wnęki czy otworu, w który ma się zmieścić. Dzięki dokładnym pomiarom w pełni zagospodarowujemy całą przestrzeń. Nasze doświadczenie sprawia, że nie boimy się wyzwań i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, pasja i zaangażowanie pozwalają nam każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje:

  • pobranie pomiarów,
  • przygotowanie projektu i naniesienie ewentualnych zmian,
  • wycenę,
  • wykonanie – oczekiwanie na nasze meble to 30 dni kalendarzowych,
  • transport i ostateczny montaż.

Oprócz tego, naszym Klientom zapewniamy także fachowe doradztwo dotyczące szaf czy garderoby na zamówienie. Z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania pojawiające się podczas realizacji zlecenia. Analizujemy potrzeby i wymagania, następnie proponujemy takie rozwiązania, aby były w pełni satysfakcjonujące, a przede wszystkim funkcjonalne.

Szafy, garderoby i inne meble na zamówienie projektujemy w taki sposób, aby były w pełni praktyczne i służyły z powodzeniem przez wiele lat. Dlatego też, do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, sprawdzone materiały i narzędzia. Oferowane przez nas meble łazienkowe, szafy czy garderoby na zamówienie wyposażone są w szuflady, półki, drążki i inne elementy, które ułatwiają przechowywanie i użytkowanie.

Szafy wnękowe, garderoby i inne meble na zamówienie – Warszawa i okolice

Nasz salon znajduje się w Jabłonnie przy ul. Akademijnej 8. Wszelkie zlecenia wykonujemy jednak na terenie całego miasta Warszawa, w szczególności na Białołęce, Bielanach i Tarchominie. Do skorzystania z oferty zapraszamy również mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak na przykład Legionowo. Szafy wnękowe na wymiar z montażem realizujemy na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Jabłonna, Legionowo, Warszawa to miejscowości, w których wykonaliśmy niejeden projekt zapewniając najwyższą jakość usług na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Wszystkie wykonane przez nas szafy wnękowe odznaczają się funkcjonalnym charakterem, estetyką oraz precyzją wykonania. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych niezależnie od stylu aranżacji wnętrza.

Wszystkich zainteresowanych zamówieniem garderoby lub szafy na zamówienie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dotychczas zrealizowanymi przez nas projektami. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.